שלטים לרכב

שלטים לרכב

השלט של הרכב אבד או התקלקל? אתם חייבים לבחור מנעולן המתמחה בתחום השלטים. בעבר שלטים לרכב היו רק במכוניות יוקרה, אך כיום בעל רכב חדש מחזיק בשלט וכל בעל רכב צריך מנעולן מקצועי שאפשר לסמוך עליו בכל מקרה של תקלה בשלט או אובדן השלט. הכניסו את מספר הטלפון של מיקי המנעולן לרשימת אנשי הקשר שלכם, אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לאיש מקצועי מוסמך ישר והגון.

כל מה שצריך לדעת על תיקון שלט ועל שכפול שלט

שכפול השלט מעניק לכם ראש שקט. בכל פעם שהשלט המקורי יאבד או יתקלקל אתם לא תעמדו חסרי אונים מול הדלת הנעולה של הרכב. שלט רזרבי יהווה עבורכם "פוליסת מגן" בכל מקרה בלתי צפוי שבו תזדקקו לשלט נוסף. אל תדחו את שכפול השלט, צרו קשר עוד היום עם מיקי המנעולן כדי לשכפל שלט רזרבי במקצועיות ובאיכות גבוהה.

ככל שרכב מצויד במערכת הגנה אלקטרונית מתוחכמת יותר, כך גם השלט לרכב מורכב יותר. שלטים לרכב עלולים להתקלקל מסיבות רבות כמו שחיקה, בלאי, נפילה בזווית לא מתאימה, רטיבות, לחות גבוהה ועוד.

תיקון שלטים זוהי אומנות הדורשת ידע רב, ניסיון עשיר וציוד מקצועי. מיקי המנעולן מכיר היטב את מגוון השלטים ואת התדרים השונים הרווחים בשוק. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לספק לכל אחד ובכל מקום שירותי תיקון שלטים או החלפת שלטים. אנו מחליפים לחצנים תקולים, משפצים ומחליפים בתי שלט ומתקנים את כל סוגי התקלות המכאניות והטכניות בשלט.

בכל מקרה שבו תידרשו להחליף את השלט נדע להמליץ על סוגי השלט האיכותיים והמתאימים ביותר לרכב שלכם ולהתקין אותם בהצלחה.

כל צוות העובדים עבר הכשרה מיוחדת בתחום והוא מוסמך לתקן ולהחליף שלטים לכל סוגי הרכבים.

אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב, מגיעים לכל מקום במהירות רבה, בתוך פרק זמן שלא יעלה על עשרים דקות.

אנו פועלים באישור משטרת ישראל.

אינספור לקוחות כבר נהנים ממגוון השירותים שלנו כמו שכפול שלט לרכב, שכפול שלט אזעקה לרכב, שכפול שלט מקורי ותחליפי, שינוי קוד בשלט, שיפוץ שלטיו, חידוש השלט ומעטה השלט, פלסטיקה, לחצנים גומי ועוד, ושירותי מעבדה מקצועיים לשיקום ותיקון כל שלט.

צרו קשר כדי שגם תוכלו ליהנות מעבודה מקצועית במחירים אטרקטיביים!

התגובות סגורות