סוויץ לרכב

החלפה ותיקון סוויץ לרכב

סוויץ לרכב הוא מתג ההנעה האחראי לתנועת הרכב. אם הכנסתם את המפתח לרכב כרגיל, אך הפעם, מסיבות שונות, אתם לא מצליחים להניע את הרכב, ייתכן מאוד שיש בעיה בסוויץ. אל תנסו לתקן לבד את הסוויץ, אתם יכולים להחמיר את המצב, צרו קשר עם מיקי המנעולן, נגיע במהירות, נאבחן את התקלה ונדע לתקן או להחליף את הסוויץ' במקצועיות ובמחירים אטרקטיביים.

השקעתם כסף רב בקניית הרכב אל תחסכו בתיקון או החלפת הסוויץ

תיקון מקצועי של הסוויץ דורש ידע וניסיון רב וציוד מקצועי מתקדם. רק מנעולן המכיר היטב את כל סוגי הסווצ'ים לרכב, את מבנה הסוויץ ומצויד בכלי העבודה המתאימים ידע לתקן את התקלה במהירות, במקצועיות, להתניע את הרכב ולוודא שהכול תקין.

יש תקלות רבות האופייניות לבעיות בסוויץ, המפתח נשבר ונתקע בתוך הסוויץ, המפתח לא מצליח להניע את הרכב ונשאר תקוע במחצית הסיבוב, היה לכם ניסיון פריצה לרכב, לא הצליחו לגנוב את הרכב, אך שברו את הסוויץ, כיביתם את המנוע ולא הצלחתם להוציא את המפתח מהסוויץ ועוד, מיקי המנעולן יודע איך לעזור לכם!

יש סוגים שונים של בעיות בסוויץ, יש תקלות מסובכות הדורשות עבודה מקצועית ויש תקלות קלות שאולי גם אתם תצילו לפתור. בכל מקרה של תקלה או בעיה צרו קשר עם מיקי המנעולן, לעתים נשמח לתת לכם עזרה ראשונה ומספר טיפים כבר בטלפון, טיפים שיצליחו, אולי, לעזור לכם להניע את הרכב. לא הצלחתם, אנחנו מגיעים אליכם בתוך עשרים דקות.

אנו מכירים את כל סוגי הסוויצ'ים בכל סוגי הרכבים ועומדים בהצלחה בכל האתגרים. בכל מקרה של תקלה נדע לפרק את הסוויץ, לאבחן את התקלה, לשפץ את הסוויץ הישן או לתקן אותו ולחבר מחדש את כל חלקיו כדי שאתם תצליחו להתניע את הרכב בצורה חלקה ללא תקלות ובעיות חוזרות.

אי אפשר לתקן את הסוויץ הישן, אנו נוכל להחליף את הסוויץ הישן בסוויץ חדש. נדע להמליץ על הסוויץ המתאים לרכב שלכם, סוויץ מבית טוב ובאיכות גבוהה.

השקעתם כסף רב בקניית הרכב, אל תתפשרו על המנעולן

  • אנו מתקנים, משפצים ומחליפים את כל סוגי הסווצ'ים בכל סוגי הרכבים.

  • אנו פועלים באישור משטרת ישראל.

  • שירות מקצועי ואדיב ומחירים אטרקטיביים.

  • אנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה ומגיעים במהירות לכל מקום.

  • צרו קשר והצטרפו אל מאות הלקוחות המרוצים!

התגובות סגורות