שחזור מפתחות

שחזור מפתחות לרכב ולבית

כל מי שעמד מול רכב נעול ולא מצא את המפתח היחיד לרכב, מכיר את ההרגשה הזו. זה לא נעים לעמוד מול הרכב כשהמפתח היחיד נשבר או אבד ואתם לא יכולים לפתוח את הרכב, להתניע ולנסוע. החדשות הטובות הן שמיקי המנעולן יכול לעזור לכם בשחזור המפתח, גם כאשר אין לכם אפילו מפתח אחד ואין אופציה לשכפל את המפתח. מיקי המנעולן ישחזר עבורכם את המפתח במקצועיות, במהירות בסטנדרט הגבוה ביותר ובמחירים אטרקטיביים.

מתי ומאילו מצבים נצליח לחלץ אתכם?

בכל מקרה שבו איבדתם את המפתח לרכב ואין לכם מפתח נוסף, אנו נצליח לשחזר את המפתח הישן גם במצב של "אין מפתח".

המפתח היחיד שברשותכם נשבר או התעקם ואתם לא מצליחים לפתוח אתו את הרכב או להתניע אותו, אם לא נצליח לתקן את המפתח הישן, נצליח לשחזר אותו ולתת לכם מפתח חדש שיתאים בדיוק לרכב שלכם.

אם הייתם מאבדים את המפתח לפני כעשור שנים, הייתם בבעיה אמיתית, אך בשנים האחרונות מפתחות הרכב מכילים בתוכם שבב אלקטרוני מיוחד המכיל בתוכו את כל המידע המזהה את הרכב. באמצעות הציוד החדש והעדכני שרכשנו, נוכל לזהות את השבב ואת המידע החיוני ולשחזר את המפתח הישן בהצלחה רבה. הודות לציוד החדיש ולידע הרב שרכשנו במשך למעלה מעשר שנות עבודה נדע לשחזר את כל סוגי המפתחות לכל סוגי הרכבים.

שחזור המפתח יחסוך לכם כסף רב. לפני מספר שנים כאשר המפתח אבד, היה צורך להחליף את המנעול והצילינדר לרכב בעלות של אלפי שקלים. כיום, הודות לטכנולוגיה החדישה ולציוד הייעודי אפשר לשחזר את המפתח הישן בעלות נמוכה בהרבה.

בחירת המנעולן היא קריטית במצבים שבהם נדרש שחזור מפתח. רק איש מקצוע מוסמך המתמחה בשחזור מפתחות יצליח לשחזר בדיוק את המפתח שלכם. שחזור מפתחות זוהי עבודה רגישה הדורשת סבלנות, מיומנות ודייקנות.

אנו זמינים עשרים ורבע שעות ביממה ומגיעים במהירות לכל מקום. בכל מקום שבו תהיו, נוכל להגיע במהירות, בין רבע שעה לעשרים דקות, ולהגיש לכם את העזרה הנדרשת.

המפתח של הבית אבד או נשבר? לא תמיד מומלץ וכדאי לשחזר את המפתח הישן, במיוחד כאשר מדובר בסוגי מנעולים חדשים ומורכבים. במקרים רבים החלפת המנעול היא האופציה הטובה ביותר ולא היקרה ביותר. מיקי המנעולן ידע להמליץ לכם על המפתח המתאים שיעניק לכם את ההגנה המרבית כמו רב ברח ועוד. צרו קשר, העבודה מקצועית והמחירים אטרקטיביים.

אנו מבצעים את כל העבודות באישור משטרת ישראל.

הצלחנו כבר לעזור לאינספור לקוחות, נצליח לעזור גם לכם!

התגובות סגורות