פריצת מנעולים

פריצת מנעולים לרכב ולבית

כל מי שחווה את הסיטואציה הבלתי נעימה של עמידה מול דלת נעולה, של הבית או של הרכב, מבלי יכולת להיכנס או נעילה בתוך הבית, בלי אפשרות לצאת החוצה, מבין ששני הדברים החשובים ביותר בעבודתו של המנעולן הם אמינות וזמינות. זמינות, כי אתם חייבים לחזור לסדר היום שלכם כמה שיותר מהר ואמינות, כי בידיו של המנעולן אתם מפקידים את המפתח לבית או לרכב שלכם. אם גם אתם מחפשים מנעולן זמין, אמין, מקצועי וישר שיצליח לפרוץ את המנעול לבית או לרכב בלי לגרום נזק ובמחירים אטרקטיביים, מיקי המנעולן מחכה לכם.

פריצת לבית ולרכב מנעולים יש הרבה מנעולנים, אבל אין הרבה מקצוענים

מיקי המנעולן ואנשי צוותו מגיעים במהירות, בפרק זמן שלא יעלה על עשרים דקות, לכל מקום. אנחנו מכירים את הסיטואציה ומבינים שאתם לחוצים, עצבניים וממהרים, נעשה את הכול כדי להגיע במהירות ולהגיש לכם את העזרה הנדרשת.

אלמנט המקצועיות הוא אלמנט חשוב מאוד בפריצת מנעולים. צברנו ידע מקצועי וניסיון רב. אנו מכירים את כל סוגי המנעולים ואת כל מנגנוני הנעילה השונים. נדע לפרוץ כל מנעול בלי לגרום נזק לדלת הבית או לדלת הרכב.

אנחנו עובדים בקור רוח, בסבלנות, בדייקנות, לא מפעילים כוח ומצליחים לפתוח כל דלת בלי לגרום לה נזקים בלתי הפיכים ובלי לגרום להוצאות כספיות מיותרות.

במשך שתיים עשרה שנות עבודה פרצנו אינספור מנעולים, נדע לתת מענה מהיר ומקצועי גם לכם בכל מקרה של תקלות בלתי שגרתיות ובלתי צפויות. אנחנו מכירים את כל השיטות ויש לנו פתרונות יצירתיים בכל מצב ולכל תקלה.

לא מצליחים להיכנס לרכב? צרו קשר אנו מגיעים מיד!

  • אם גם אתם נעלתם את הרכב ושכחתם את המפתח בתוכו, אין סיבה להיכנס להילחץ, טלפון אחד ומיקי המנעולן מגיע, מצויד בכלי עבודה ובידע רב, וצליח לפרוץ את הדלת לרכב שלכם.

  • אנו מכירים את כל סוגי הרכבים ואת כל סוגי המנעולים. באמצעות הציוד העדכני והמתקדם נדע לפרוץ כל סוג של רכב וכל סוג של מנעול בהצלחה, בלי לגרום נזק לרכב.

  • אחרי כל פריצה לרכב נוודא שלמנעול לא נגרם כל נזק ונבדוק שאתם מצליחים לפתוח את המנעול ולהתניע את האוטו בהצלחה.

  • אנו עובדים ברישיון של משטרת ישראל, מעניקים שירות אדיב ומקצועי ומחירים אטרקטיביים.

  • צברנו אינספור לקוחות מרוצים ומוניטין רב, נשמח לעזור גם לכם!

התגובות סגורות