פריצת כספות

פריצת כספות והחלפת כספות

שכחתם את הקוד של הכספת, המנעול מסתובב, אך הכספת לא נפתחת או אולי איבדתם את המפתחות של הכספת, אל תנסו לפרוץ כספות לבד, אתם עלולים לגרום לנזק רב למנגנון הכספת ולהחמיר את הבעיה. הדרך הקצרה והטובה ביותר היא להזמין את מיקי המנעולן, הוא ידע לפרוץ את הכספת במקסימום הצלחה ובמינימום נזקים.

מיקי המנעולן לפריצה מקצועית ללא נזקים!

תקלות בכספת הן כמעט מצבים יום יומיים. תקלות כמו כספת תקועה, מנגנון מקולקל, המפתח אבד או נשבר, ידית הכספת נעה על ציר ריק, הקודן מקולקל או קשה להפעלה ועוד מחייבות הזמנה של פורץ מקצועי המכיר את הדרך היעילה ביותר איך לפרוץ את הכספת שלכם, במינימום נזק ולהחזיר אותה למצבה הקודם בלי להשאיר סימני פריצה.

השלב הראשון של פריצת הכספת הוא האבחון. קיימים סוגים רבים של כספות לכל כספת מנגנוני נעילה המיוחדים לה. רק היכרות יסודית ומעמיקה עם כל סוגי הכספות, עם סוג המנעול, עם טכנולוגיית הנעילה ומנגנוני הנעילה תאפשר פריצה חלקה ומהירה בלי להשאיר נזק למנעול הכספת וללא נזקים אסתטיים.

פריצת כספות זוהי עבודה מורכבת הדורש ידע, ניסיון, דייקנות, סבלנות וקור רוח. יש סוגים רבים של מנעולים בכספות, מנעול צילינדר, מנעול חשמלי, מנעול דיגיטלי או ביומטרי ועוד סוגים של מנעולים מורכבים ומסובכים. כל סוג של מנעול דורש שיטה שונה של פריצה וציוד מיוחד המתאים לכל סוג של מנעול.

החלטתם להחליף את הכספת? מיקי המנעולן ישמח להמליץ לכם על הכספות האיכותיות ביותר וידע להתאים לכם את הכספת המתאימה בהתאם לצרכים שלכם. אנו נדע להתקין את הכספת במקצועיות, למנוע, עד כמה שאפשר, את פריצת הכספת ואת גניבת הכספת בשלמותה.

מיקי המנעולן ואנשי הצוות המקצועי מכירים את כל סוגי הכספות ומיומנים בכל פריצה של כספת ובכל סוג של מנגנון נעילה. אנו פועלים באמצעות ציוד חדיש ועדכני ומכירים את כל שיטות הפריצה. פרצנו כבר אינספור כספות, כולל כספות מורכבות ומסובכות, נדע לפרוץ בהצלחה גם את הכספת שלכם.

אנו מציעים שירותי פריצת כספות והחלפת כספות לכל המגזרים, למגזר הפרטי, למגזר הציבורי, העסקי ועוד. צרו קשר, אנו זמינים, מגיעים במהירות לכל מקום, פועלים באישור משטרת ישראל והמחירים אטרקטיביים!

מיקי המנעולן הכתובת שלכם בפריצה ובהחלפה של כספות!

התגובות סגורות