פורץ רכבים

זה קרה כמעט לכל אחד, בכל מקום וגם בירושלים. יצאתם מהרכב בחיפזון והרכב ננעל עם המפתח בתוכו, יצאתם לרגע מהרכב וסגרתם את הדלת בטעות כשמפתח בתוכו, פורץ מנעולים הוא האיש אשר יחלץ אתכם ממצב הביש שאליו נקלעתם. חשוב להזמין פורץ רכבים בירושלים ובכל מקום, מיומן ומקצועי, פורץ מנעולים שיצליח לפתוח את הרכב בלי לגרום לו לנזק.

פורץ רכבים בירושלים לפרוץ את הרכב באופן חוקי

זה אולי נשמע קצת מטריד, ולמילה פורץ יש אסוציאציה שלילית, אך פורץ רכבים הוא בעל מקצוע העובד באישור משטרת ישראל. פורץ רכבים אחראי ומקצועי, לא יתחיל לנסות לפרוץ את הרכב שלכם לפני שהוא בדק ווידא כי אתם הבעלים החוקיים של הרכב. רק אחרי שפורץ המנעולים וידא כי אתם הבעלים החוקיים, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולסמוך על הפורץ.

פורץ רכבים צריך להיות זמין בכל שעה משעות היממה ובכל מזג אוויר. מהירות ההגעה של הפורץ היא פרמטר חשוב. כאשר אתם נקלעים לסיטואציה שבה אתם לא יכולים להיכנס לרכב, אתם לחוצים, ממהרים ומאוד עצבניים, בכל שעה ובמיוחד בשעות הקטנות של הלילה ובמזג אוויר סוער. פורץ מקצועי חייב להגיע לרכב הנעול בתוך פרק זמן שלא יעלה על עשרים דקות. מהירות ההגעה מקבלת חשיבות מיוחדת כאשר ברכב הנעול נמצאים ילדים, אפילו שלא נשקפת להם סכנת חיים.

פורץ מנעולים נקרא בדחיפות אל הזירה כאשר הוא אינו יודע פרטים רבים על סוג הרכב ועל סוג התקלה. לכן עליו להכיר היטב את מנגנוני הנעילה של כל סוגי הרכבים ואת היסודות של המקצוע. הוא מגיע לזירה מצויד בכלי פריצה כמו להבים שונים בגדלים שונים, משחזה חשמלית ועוד, כלי העבודה שיאפשרו לו לפרוץ את הרכב בלי לגרום לו נזק. הציוד המקצועי שאותו מביא הפורץ, יעזור לכם להבדיל בין איש מקצוע ותיק ומיומן לבין פורף רכבים חובבני.

פורץ המנעולים צריך לא רק לפרוץ ,אלא גם להתייחס לנעילה מחדש של הרכב. פריצת המנעול תעזור לכם להיכנס לרכב, אך לא תפתור את הבעיה אם לא תצליחו לצאת מהרכב ולנעול אותו היטב. חשוב לזכור כי גניבה של רכב לא נעול, מכל סיבה, עלולה לגרום לאי קבלת הפיצוי הכספי מחברות הביטוח.

לעתים כאשר המנעול אינו תקין צריך יהיה להחליף אותו במקום. רק פורץ רכבים מקצועי ידע לתת לכם פתרונות מידיים להחלפת המנעול.

הזמן המשוער לפריצה של דלת הרכב הוא כעשרים דקות בממוצע. אם המנעולן שהזמנתם, אינו מצליח לפרוץ את הרכב בפרק הזמן הזה, כמעט ברור שהוא אינו מספיק מקצועי ומיומן.

התגובות סגורות