החלפת מנעולים

החלפת מנעולים לרכב ולבית

המנעול הישן נשחק, נפגע, נשבר או אולי אבד ואתם צריכים להחליף מנעול לבית או לרכב? מנעול מחליפים רק אצל מנעולן מקצועי וישר שידע להמליץ לכם על המנעול המתאים ביותר מבין המנעולים הרבים הנמכרים בשוק. מיקי המנעולן צבר ניסיון של שתיים עשרה שנים בענף המנעולים ועשרות לקוחות מרוצים. הוא ידע להמליץ לכם על סוג המנעול המתאים ביותר בהתאם לתקציב ולרמת האבטחה. צרו קשר, כי עשרות לקוחות מרוצים, לא טועים!

החלפת מנעולים לבית – מידע קצר על סוגי המנעולים

מנעול הכניסה לבית הוא אחד מאמצעי המיגון החשובים ביותר. מנעול איכותי יגן עליכם מפני פריצה לבית ויחזיק מעמד זמן רב ללא תקלות.

שוק המנעולים בישראל מגוון מאוד תוכלו למצוא בו מנעולים ברמות בטיחות שונות, החל מרמה נמוכה, יחסית, ועד לרמת מיגון גבוהה מאוד.

מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ היותר בדלתות הכניסה מסוג דלתות פלדלת, רב בריח וחברות נוספות. במנעול צילינדר סיבוב המנעול מתאפשר על יד החדרת מפתח ייעודי, בעת הכנסת המפתח הצילינדר מסתובב ומניע את השיניים המהווים את אמצעי הנעילה ממקומם.

מנעול פבלוק נחשב למנעול איכותי ויוקרתי. בעבר מחירו היה כה גבוה והשימוש בו נעשה רק בבתים יוקרתיים או בבתי מלון. בשנים האחרונות, המחירים ירדו וכיום אפשר לראות את מנעולי פבלוק בבתים רבים. מנעול פבלוק הוא מנעול ייחודי, בתוך ידית הדלת מותקן לחצן הנכנס כלפי פנים בזמן נעילה ומשתחרר כלפי חוץ בזמן הפתיחה.

מנעול דיגיטאלי הוא המנעול של הדור החדש. מנעולים דיגיטאליים נפתחים בצורה ידנית או חשמלית באמצעות פקודה המורה להם להיפתח. המנגנון הדיגיטלי כולל קוד המועבר באמצעות הקשת קוד או בצורה ביומטרית לפי סריקת העיניים או טביעת אצבע. התקנה ופריצה של מנעול דיגיטאלי מחייבת ידע רב וניסיון.

בשוק מצויים מנעולים נוספים המאופיינים בדרגת מיגון נמוכה יותר כמו מנעול לשונית, מנעול עליון ומנעול חבוי. בבתים רבים מנעולים אלו מותקנים בדלתות פנימיות.

החלפת מנעול לרכב

החלפת מנעול לרכב דורשת מקצועיות, ניסיון והיכרות עם כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה ברכבים השונים. רק מנעולן המכיר היטב את כל דגמי המנעולים וצבר ניסיון רב ידע להחליף מנעול לרכב בלי לגרום נזק לרכב.

אל תחכו עד שהמנעול לבית או לרכב יפסיק לעבוד. המנעול חורק, מסתובב ולא נפתח, הזמינו עוד היום את מיקי המנעולן. אנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה, מגיעים במהירות , מעניקים שירות אדיב במחירים אטרקטיביים!

מחפשים מנעולן מקצועי להחלפת מנעולים לבית או לרכב, מצאתם! צרו קשר, אנו מקצועיים, זמינים, מגיעים במהירות לכל מקום והמחירים אטרקטיביים.

כל החלפת מנעול וכל עבודה מתבצעת באישור משטרת ישראל.

התגובות סגורות