מנעולן במעלה אדומים

מנעולן במעלה אדומים – כל מה שצריך לדעת על עבודת המנעולן

מנעולן במעלה אדומים ובמקומות נוספים אינו עוסק רק בשכפול או בהחלפת מנעולים. בשנים האחרונות מקצוע המנעולנות הפך להיות מורכב ומסובך יותר עקב השדרוג של מנגנוני ההגנה לבית ולרכב. כדי להצליח בעבודה נדרש המנעולן להכיר את כל מנגנוני הנעילה לבית ולרכב, בכל הדגמים ובכל הסוגים ולהצטייד בציוד יקר, מקצועי ועדכני.

מיקי המנעולן פעיל בתחום המנעולים למעלה משתיים עשרה שנים ומעניק שירותים מקצועיים למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. אנו מציעים את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב

מנעולן במעלה אדומים – שבעה דברים שכדאי לדעת

מנעולן הוא בעל מקצוע רגיש, האיש שבידיו אנו מפקידים את המנעול לרכוש שלנו, לבית, לכספת או לרכב. כדי לא ליפול בפח ולא להזמין מנעולן לא אמין חשוב לקבל המלצות על אודות המנעולן. נסו לברר בין חברים או ידידים ואפשר גם להיעזר ברשת האינטרנט. מנעולנים מקצועיים מחזיקים אתר, היכנסו אל האתרים, בדקו אם יש המלצות ועברו על התכנים. האתר של המנעולן הוא תעודת הזהות שלו. אתר מקצועי ומושקע מעיד על מנעולן רציני.

מצאתם מנעולן מקצועי, תמיד כדאי לשמור את הכתובת שלו ואת מספר הטלפון ברשימת אנשי הקשר. אף פעם לא תוכלו לדעת מתי תיקלעו למצב שבו תצטרכו להזמין מנעולן באופן דחוף.

בשעת חירום אל תהססו לבקש מהמנעולן הדרכה דרך הטלפון. מנעולנים מודעים למצב הרגיש שבו אתם נמצאים ומנעולן אחראי יסכים לתת לכם עזרה ראשונה גם ללא תשלום. אם לא יסכים, חפשו מנעולן אחר.

מנעולן רציני לא יפרוץ את דלת הבית שלכם או את דלת הרכב בלי לוודא שאתם בעלי הרכוש. ליתר ביטחון כאשר המנעולן פורץ את הדלת חשוב שתהיו נוכחים במקום.

כאשר אתם מחליפים מנעול או אפילו רק חלק מהמנעול, אל תתפתו לרכוש מנעול או חלקי חילוף משומשים, הם לא יחזיקו מעמד ומאוד מהר תצטרכו להזמין שוב את המנעולן. הקפידו תמיד לבדוק האם המנעול החדש מגיע באריזה מקורית וסגורה. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי המנעול שקיבלתם אכן חדש ומקורי. החלפתם מנעול, אל תשכחו לבקש תעודת אחריות.

לפני שאתם מזמינים מנעולן כדאי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים. השוואת המחירים תיתן לכם אינדיקציה על המחירים הממוצעים הנדרשים עבור השירות שאותו אתם צריכים. אל תתפתו להזמין מנעולן המציע מחירים זולים, פעמים רבות מאחורי מחיר זול מסתתרים חלקים לא איכותיים ומנעולן חובב שלא צבר מספיק ניסיון. כמו במצבים רבים, גם כאן הזול עלול להתגלות כיקר.

כאשר אתם מרגישים שהמנעול חורק או לא עובד בצורה חלקה, אל תחכו עד שתיתקעו מחוץ לדלת, הזמינו מנעולן כבר עכשיו.