מנעולן במבשרת ציון

מנעולן במבשרת ציון – כמה טיפים ועצות טובות שכדאי לדעת

מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה שבה אנו ניצבים חסרי אונים מול דלת סגורה או שהמפתח נתקע בדלת ואנו לא מצליחים להוציא אותו. מנעולנים הם בעלי המקצוע שיגישו לנו עזרה מהירה במצבים הנ"ל ובמצבים נוספים כמו בעת הצורך בהחלפת מפתח, בשחזור מפתח, בשכפול השלט לרכב, בפריצת כספת ועוד. לפני שאנחנו מזמינים מנעולן במבשרת ציון ובכל מקום, כדאי לקרוא את המאמר הבא.

מיקי המנעולן פעיל בתחום המנעולים למעלה משתיים עשרה שנים ומעניק שירותים מקצועיים למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. אנו מציעים את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב

מנעולן במבשרת ציון מה צריך לעשות לפני שמזמינים מנעולן

אם המנעול חורק או מסתובב בקושי, נסו לשמן אותו בעזרת שמן מיוחד. בחנויות לחומרי בניין מוכרים שמן מיוחד לשימון מנעולים, פעמים רבות שימון קל יחזיר למנעול את כושר התפקוד.

אם המנעול התקלקל, אל תמהרו להחליף אותו. לפעמים, ובמיוחד בדלתות יקרות, החלפת המנעול תפגע בדלת היקרה מבחינה אסתטית. במקרים רבים כדאי להוסיף מנעול נוסף, מנעול עליון, ולהשתמש בו במקום המנעול שהתקלקל.

כאשר אתם נמצאים במצב חירום, נסו לבקש מהמנעולן הדרכה והנחיות דרך הטלפון. מנעולנים מקצועיים ואחראיים מכירים את המצב שבו אתם נמצאים, ופעמים רבות הם ישמחו לתת לכם עזרה ראשונה דרך הטלפון.

איבדתם את המפתח לכספת, אל תאבדו את העשתונות ואל תמהרו להזמין מנעולן. חכו קצת זמן, ייתכן מאוד שבמשך הזמן תיזכרו היכן הנחתם את המפתח ולא תצטרכו לפרוץ את הכספת.

בכל מקרה שבו אתם נתקעים מחוץ לבית ללא מפתח, אל תנסו לפתוח את הדלת באמצעות חפצים זרים. רוב הסיכויים שהדלת לא תיפתח, אך ייגרם לה נזק העלול לייקר את מחיר התיקון.

מנעולן במבשרת ציון – כמה טיפים מנצחים

 

  • השוק מוצף בסוגים רבים של מנעולים. מבין המנעולים הרבים, מנעול צילינדר הוא אחד המנעולים המעניק את הגנה מרבית לבית. החלטתם לקנות מנעול חדש, אל תחסכו ואל תזלזלו ברמת המיגון. קנו מנעול איכותי שיצליח להגן עליכם ועל הרכוש שלכם.
  • קודן לדלת הוא סוג של מנעול הפותח את דלת הדירה לפי הקוד. קודן לדלת מעניק הגנה מרבית ומונע את המצבים שבהם אתם עלולים למצוא את עצמכם מחוץ לדלת בגלל מפתח שאבד, דלת שנטרקה והמפתח נשאר בתוך הבית ועוד.
  • אל תזמינו פורץ מנעולים שאינו מציג לכם אישור הסמכה מטעם משטרת ישראל. פורץ מנעולים מקצועי לא יפתח את הדלת בלי שיוודא שאתם בעלי הרכוש. בכל מקרה, תמיד כדאי להיות נוכחים במקום בעת פריצת הדלת.