מנעולן בגבעת זאב

מנעולן בגבעת זאב המדריך המלא למנעולנים

מנעולן הוא בעל מקצוע שייתכן ובכלל לא שמעתם עליו עד שיום אחד נתקעתם מחוץ לדלת, המפתח שלכם אבד ונזקקתם לשחזור מפתחות או אולי לפריצת כספות ועוד. אז רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן חשוב להכיר את עולם המנעולנים, לדעת את המושגים החשובים ועוד.

מיקי המנעולן פעיל בתחום המנעולים למעלה משתיים עשרה שנים ומעניק שירותים מקצועיים למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. אנו מציעים את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב

מנעולן בגבעת זאב – כל המושגים שחשוב להכיר

צילינדר הוא לא תוספת למנעול כמו שרבים חושבים, אלא הוא שם של אחד מסוגי המנעולים הנפוצים ביותר. זהו מנעול בטיחותי, חזק ועמיד, מנעול שאפשר לראות בבתים פרטיים, בדירות רבי קומות, במפעלים ובמוסדות רבים.

מנעול צילינדר הבנוי על עיקרון הצילינדר, גליל, שבאמצעותו אפשר לפתוח או לנעול את הדלת. המפתח הנכנס לחור המנעול מזיז את הפינים המצויים בצידי הדלתות, כאשר רוצים לנעול את הדלת, הפינים נכנסים אל תוך שקעים במשקוף, כאשר רוצים לפתוח את הדלת, משתחררים הפינים מהמשקוף ומאפשרים את פתיחת הדלת.

מנעול עליון הוא מנעול המשמש בדרך כלל כתוספת למנעול העיקרי. הוא ממוקם בחלק העליון של הדלת ומיועד לצורכי שדרוג ההגנה על הבית. הניסיון מלמד שכאשר מותקנות בדלת שני מנעולים, קשה הרבה יותר לפרוץ אותה. מנעול עליון ימנע גם מילדים קטנים לפתוח את הדלת ולצאת מהבית ללא ידיעת ההורים.

מנעול חבוי הוא אחד השדרוגים החדשים בתחום המנעולים. זהו מנעול הניתן לפתיחה או לסגירה רק מצד אחד של הדלת והוא מתאים בעיקר לחלונות ולדלתות הזזה. מנעולים חבויים מקשים על הפריצה לבית ומונעים תאונות בקרב ילדים קטנים.

רב בריח היא חברה ישראלית מצליחה המייצרת דלתות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מרהיב. נוסף על העיצוב המיוחד של דלתות רב בריח, הן גם מצטיינות במנעולים איכותיים, מנעולי צילינדר ומנעולים מתקדמים נוספים.

ארגון המנעולנים בישראל הוא הארגון המאגד בתוכו את אנשי המקצוע העוסקים בתחום המנעולנות. אם אתם, למשל, מחפשים מנעולן בגבעת זאב, כדי לבדוק האם המנעולן חבר באיגוד המנעולנים. חברות באיגוד המנעולנים מחייבת את המנעולן לשמור על תקנים מקצועיים, להיות בעל ותק של לפחות חמש שנים ולהיות בעל הסמכה ותעודת יושר ממשטרת ישראל.

תעודת הסמכה ממשטרת ישראל מעידה כי המנעולן שהזמנתם רשאי לעסוק בפריצת מנעולים. לא כל מנעולן יכול לפרוץ מנעולים. כדי לפרוץ מנעול, חייב המנעולן לקבל תעודה מהמשטרה המאפשרת לו לפרוץ מנעולים במסגרת המקצוע. כאשר אתם מחפשים מנעולן, חשוב לבקש מהמנעולן להציג את אישור המשטרה כדי להיות בטוחים שבחרתם מנעולן מקצועי וישר.