מנעולן בבית שמש

מנעולן בבית שמש – אילו שירותים הוא מעניק

כדי לקבל הכשרה לעבוד כמנעולן יש צורך לעבור הכשרה ולקבל הסמכה מטעם משטרת ישראל המעיד כי המנעולן פורץ אומנם לדירות או לרכבים, אך עושה זאת במסגרת העבודה ופועל כחוק. במסגרת ההכשרה לומד ומכיר המנעולן את כל התחומים הקשורים לעבודתו, תחומים שבהם הוא יידרש להעניק שירותים.

מיקי המנעולן פעיל בתחום המנעולים למעלה משתיים עשרה שנים ומעניק שירותים מקצועיים למגזר הפרטי, למגזר העסקי ולמגזר הציבורי. אנו מציעים את כל שירותי המנעולנות לבית ולרכב

מנעולן בבית שמש מהם השירותים שאותם הוא מעניק

החלפה ותיקון סוויץ' לרכב – בסוויץ' של הרכב עלולות לקרות תקלות רבות כמו המפתח נשבר ונשאר בתוך הסוויץ, המפתח לא מצליח להניע ונשאר תקוע באמצע הסיבוב ועוד. רק מנעולן המכיר היטב את כל סוגי המנעולים לרכב ואת המנגנונים שלהם ידע לתקן כל תקלה בסוויץ' של הרכב במהירות ובמקצועיות.

החלפת מנעולים לרכב או לבית מחייבת ידע והכרה של כל סוגי המנעולים. המנעול הוא אחד מאמצעי המיגון החשובים ביותר, כאשר הוא נשבר או נשחק חשוב להחליף אותו מיד. רק מנעולן מקצועי ידע להתאים לכל סוג של דלת את רמת המיגון הנדרשת.

פריצת מנעולים בבית או ברכב זהו אחד השירותים החיוניים שמעניק כל מנעולן, גם מנעולן בבית שמש. מנעולן מקצועי רגיש לסיטואציה שבה אתם עומדים חסרי אונים ולא יכולים לפתוח את דלת הבית או הרכב. לכן פריצת מנעולים זהו שירות הניתן ללקוחות עשרים וארבע שעות ביממה בכל יום וגם בשבתות ובחגים. בכל פריצה של מנעולים, חשוב להזמין מנעולן ישר אשר יכול להציג תעודה של משטרת ישראל.

שחזור של מפתחות נדרש בכל מצב שבו המפתח הרזרבי של הבית או של הרכב נשבר או אבד. מנעולנים מקצועיים יודעים לשחזר מפתחות של הרכב גם כאשר המפתח היחיד אבד או נשבר. בשנים האחרונות המפתחות לרכב מכילים שבב מיוחד המכיל בתוכו את כל המידע המזהה את הרכב. באמצעות השבב יוכל המנעולן לשחזר את המפתח גם במצב של אין מפתח. כדי לשחזר מפתחות יש צורך בציוד מקצועי מיוחד ובניסיון רב.

שכפול מפתחות דורש ציוד מיוחד, ידע ודייקנות. מספיקה טעות אחת כדי שהמפתח החדש לא יצליח לפתוח את הדלת. מנעולן העוסק בשכפול מפתחות חייב להכיר את כל סוגי המנעולים ואת כל המנגנונים שלהם כדי לשכפל בהצלחה כל מפתח.

מנעולנים רבים עוסקים גם בתחום השלטים לרכב. כאשר השלט של הרכב אבד או התקלקל, מנעולן מקצועי ידע לשכפל עבורכם שלט חדש. ככל שהרכב שלכם מצויד במערכת הגנה אלקטרונית ומתוחכמת יותר, כך גם השלט יהיה מורכב יותר.