מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי פותח את הדלת באמצעות טביעת אצבעות ומייתר את הצורך להיסחב לכל מקום עם צרור מפתחות, לדאוג שמא המפתח יאבד או שהוא לא יצליח לפתוח את הדלת בשל תקלה וישאיר אתכם מחוץ לדלת. עם מנעול ביומטרי זה לא יקרה. המנעול הביומטרי יעניק לכם גם פתרון מצוין נגד פורצים וישדרג את הרגשת הבטיחות בבית, בעסק ובכל מקום.

על המנעול, על ההתקנה ועל המתקין

בשיטת הנעילה הביומטרית אין צורך במפתח. באמצעות טבעית האצבעות הייחודית של בני הבית יוכל המנעול לזהות את בני המשפחה ולאפשר להם להיכנס לבית. מי שאינו דייר בבית וטביעת האצבעות לא שלו הוגדרה ב"מוח" של המנעול לא יוכל להיכנס.

מנעול ביומטרי מעניק את ההגנה הטובה ביותר מבין סוגי המנעולים השונים. אין מצב שבו יש כפילות וזהות בין טביעות האצבעות, ולכן אנשים זרים לא יוכלו להיכנס אל הבית.

המנעול הביומטרי עובד כך: אתם מניחים את האצבע במקום המיועד, כל טביעת אצבע נקלטת על ידי הסורק המותקן על המנעול ומקבל ערך מספרי על ידי אלגוריתם מיוחד. טביעות האצבעות שהוכנסו ל"מוח" של המנעול מתורגמות לערכים מספריים. כאשר מזהה הסורק את טבעית האצבעות של מי שהוכנס למוח של המנעול, הוא פותח את הדלת, כאשר הוא אינו מזהה את טבעית האצבעות, הדלת לא תיפתח.

הסורק עובד באופן מהיר ביותר. כאשר מזהה הסורק את טביעת האצבע, בתוך פחות משנייה יידלק אור ירוק, הנעילה תשתחרר למספר שניות ותאפשר לכם להיכנס אל הבית.

אתם יכולים לאפשר למספר רב של אנשים להיכנס הביתה בהתאם להגדרות שהגדרתם. רוב המנעולים הביומטרים מסוגלים לאחסן עשרות טביעות אצבעות בתוכם. המנעול יוכל לזהות את טביעת האצבעות של בני המשפחה, של הסבא והסבתא, של העוזרת ועוד ובבתי העסקים תוכלו להטמיע בתוכו את טביעת האצבעות של כל העובדים.

התקנת מנעול ביומטרי נמשכת בערך כשעה. לאחר מכן זה ייקח עוד זמן קצר כדי להגדיר את המנעול וללמוד איך להשתמש בו. מרגע הסיום, תיווכחו לדעת כי המנעול נוח לשימוש להפעלה, הוא מאפשר לכם להיכנס אל הבית או לכל מקום בכל רגע בלי להיות תלויים במפתח.

מיקי המנעולן מומחה בתחום המנעולים הביומטרים

  • במשך למעלה מעשר שנות עבודה רכש מיקי המנעולן ניסיון רב בתחום התקנה ומכירה של מנעולים ביומטריים. הוא ידע איך להתקין את המנעול ומהו המיקום הטוב ביותר להתקנתו.
  • התקנתם מנעול אצל מיקי המנעולן, לא תיחשפו לתקלות ולטעויות בזיהוי. כל המנעולים איכותיים, חדשים ומיוצרים על יד החברות המובילות בעולם.

התגובות סגורות