מנעולים לרכב

יש סוגים רבים של מנעולים שנועדו להגן על הרכב מפני פריצה או גניבה.אך רק מנעולים שיותקנו על ידי מנעולן מקצועי, ישר ואמין יעניקו לנו את ההגנה המרבית. מחפשים מנעולן לרכב? מצאתם! מיקי המנעולן צבר ידע, מוניטין וניסיון רב שנים בתחום המנעולים לרכב. הוא ידע להתאים לכל סוג של רכב את המנעול המתאים ולהעניק לכם את ההגנה הטובה ביותר שתמנע גניבה או פריצה אל הרכב שלכם.

חמישה סוגים של מנעולים שיחד יעניקו את ההגנה המרבית לרכב

המנעול הראשון הוא המנעול של דלת הכניסה לרכב שעל יד המושב של הנהג. זהו מנעול צילינדר פשוט שקל מאוד לפרוץ אותו. כדי להעניק הגנה מרבית לרכב יש צורך במנעולים נוספים.

מנעול הגה הוא מנעול הבנוי כמוט ברזל שהקצוות שלו הם בצורת U. תפקיד המנעול הוא לנעול את הגה הרכב כך שבמקרה ומישהו יצליח לפרוץ את דלת הנהג, הוא לא יוכל להשתמש בהגה של הרכב ולהניע אותו. החיסרון: במקרים רבים הגנבים מנסרים חלק מההגה, והמנעול, גם אם הוא יהיה נעול, לא יצליח למנוע את הפעלת ההגה.

מנעול נוסף הוא מנעול האזעקה. ברגע שאדם זר נכנס לאוטו המנעול יתחיל להשמיע קולות גבוהים מאוד, לעתים הקולות והצרחות של המנעול יבריחו את הפורץ ולעתים בעל הרכב ישמע וימהר למקום. החיסרון, פורצים מתוחכמים פותחים את מכסה המנוע ותולשים את צופר האזעקה.

הקודן הוא מנעול נוסף המותקן ברכב, מנעול שישדרג את ההגנה מפני פריצה. כאשר מקלידים את הקוד הנכון, הנעילה החשמלית של האוטו משתחררת ואפשר להתחיל לנסוע. החיסרון, פורצי רכבים מיומנים יודעים לבצע מעקף חשמלי שינטרל את הקודן.

רק במקרים נדירים מצליחים הפורצים להשתלט על כל סוגי המנעולים האמורים למנוע את הפריצה אל הרכב, אך אם תרצו להיות בטוחים עוד יותר, כדאי להתקין איתורן. האיתורן הוא מנעול המורכב ברכב ורק בעל הרכב יודע היכן הוא מותקן. אם הרכב שלכם נגנב, האיתורן יוכל לאתר היכן הוא נמצא.

מנעולים לרכב מתי נקרא למיקי המנעולן לעזרה?

  • אם הרכב שלכם עבר ניסיון פריצה והמפתח נשבר או נתקע בתוך המנעול, מיקי המנעולן יגיע מיד, ישחרר את המפתח ויחליף לכם מנעול חדש לרכב.

  • אם שכחתם את המנעול בתוך האוטו ואתם עומדים בחוץ ולא יכולים להיכנס, צרו קשר עם מיקי המנעולן, הוא ידע לפרוץ את האוטו ולאפשר לכם להמשיך בשגרת היום.

  • מיקי המנעולן יבוא לעזרתכם במצבים רבים, הוא מציע שירותים שונים כמו פריצת מנעולים לרכב, תיקון מנעולים, החלפת מנעולים ועוד. הוא זמין עשרים ורבע שעות, הוא מקצועי, הוא ישר והגון והוא ישמח לעזור לכם.

התגובות סגורות