החלפת מנעול צילינדר

החלפת מנעול צילינדר הוא אחד מהפעולות הנפוצות שכל מנעולן מבצע. יש סיבות רבות להחלפת המנעול, פריצה, אובדן מפתח, תקלות ועוד. זה אולי נראה פשוט להחליף מנעול צילינדר ללא עזרה של מנעולן מקצועי, אך קיימים סוגים של מנעולים מורכבים שכדי להחליף אותם בהצלחה צריך להכיר את המנגנון של המנעול ולדייק בעבודה. רק החלפת מנעול מקצועית, תעניק לכם הגנה מרבית ,שלווה וביטחון בבית שלכם.

מה זה מנעול צילינדר?

מנעול צילינדר כולל שני חלקים, גליל ומנעול. את המפתח אנו מכניסים אל חור המנעול, סיבוב המפתח גורם למנעול להיפתח או להיסגר. הגליל הוא החלק הנכנס אל המשקוף, נאחז בו וסוגר בחוזקה את הדלת.

מנעול צילינדר נחשב לאחד המנעולים האמינים והנפוצים ביותר. יש סוגים שונים של מנעולי צילינדר, יש מנעול רגיל, יש מנעול פינים, יש מנעול המותאם לדלתות פלדלת, יש מנעולי תלייה ועוד. מנעולן מקצועי ידע לבחור עבורכם את המנעול המתאים ביותר.

החלפת מנעול צילינדר מתי נקרא למיקי המנעולן?

אם מנעול הצילינדר שלכם מתחיל לעשות בעיות, אם המפתח לא נכנס לחור המנעול בקלות, אם הוא אינו מסתובב היטב ועוד, אל תחכו עד שתמצאו את עצמכם מחוץ לדלת הבית,עומדים בחוץ ולא יכולים להיכנס. צרו מיד קשר עם מיקי המנעולן, הוא ידע לאבחן כל תקלה ולתקן אותה באופן מקצועי.

פרצו אליכם הביתה? הזמינו מיד את מיקי המנעולן כדי להחליף את מנעול הצילינדר גם אם נראה לכם שהמנעול לא נפגע. תמיד קיים החשש כי הפורץ לקח עותק של מפתח הבית.

אם חשוב לכם לשמור על הבטיחות של הבית ולמנוע פריצות, כדי לבצע החלפת מנעול תקופתית, זה לא יקר, וזה יעניק לכם ביטחון ורוגע.

איבדתם את המפתח, מיקי המנעולן יגיע מיד, יפרוץ את הדלת ויחליף לכם את המנעול. כדאי מאוד להחליף מנעול חדש, אף פעם אי אפשר לדעת מי ימצא את המנעול שלכם ויוכל להיכנס אליכם הביתה.

עוברים לדירה חדשה או לעסק חדש, כדאי להחליף את המנעול גם אם הוא תקין ואפילו חדש יחסית. תמיד קיים החשש כי המפתח לדירה מסתובב אצל אנשים זרים והם עלולים להיכנס אליכם הביתה.

מיקי המנעולן האיש שלכם בעולם המנעולים

מיקי המנעולן צבר ניסיון רב בתחום המנעולים, הוא עוסק בתחום כבר למעלה מתריסר שנים ומעניק שירותים למגזר הציבורי, למגזר הפרטי, לבתי עסקים ולמוסדות ציבור. הוא מקצוען, הוא ישר והגון והוא מכיר את כל סוגי המנעולים. הוא עזר כבר לרבים, הוא ישמח לעזור גם לכם.

התגובות סגורות