שכפול מפתחות

שכפול מפתחות לבית ולרכב – מקצועיות ואמינות!

זה אולי נשמע פשוט, צריכים לשכפל מפתחות, מוצאים מנעולן קרוב ומשכפלים. זה באמת יכול להיות פשוט אם מצאתם מנעולן מקצועי וישר, אך אם לא שכפלתם את המפתח במקום הנכון, המפתח עלול להיות פגום ולגרום לכם לבעיות ועוגמת נפש במצבים רבים, בדיוק כאשר תזדקקו לו. שכפול מקצועי של מפתחות לבית וגם לרכב, זוהי אומנות. מיקי המנעולן צבר שתיים עשרה שנות ניסיון בתחום, הוא רכש ידע רב וציוד משוכלל, הוא בעל המקצוע שאליו כדאי לפנות בכל נושא של שכפול מפתחות לבית ולרכב.

שכפול מפתחות לרכב איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

כולם יודעים שמפתח אחד לרכב לא מספיק. בדרך כלל אנו מעוניינים למסור מפתח נוסף לאחד מבני המשפחה, או אפילו לכמה, ותמיד קיים הסיכוי הסביר שהמפתח עלול להיאבד. אל תחכו לדקה התשעים כאשר המפתח כבר אבד. הזמינו את מיקי המנעולן כדי שישכפל לכם מפתחות נוספים.

אנחנו משכפלים מפתחות בדייקנות ובמקצועיות. מספיקה טעות אחת קטנה ואי דיוק כדי שהמפתח לא יפתח את הרכב ויתניע אותו ברגע האמת.

אנו מכירים את כל סוגי המפתחות ואת כל מנגנוני הנעילה של הרכבים, ישנים וגם חדשים. רכשנו ציוד משוכלל והשתלמנו בכל שיטות השכפול של כל סוגי המפתחות. אנו נדע להתאים את שיטת השכפול לכל סוג של מפתח.

עד 1996 זה היה הרבה יותר פשוט לשכפל מפתחות לרכב, אך עקב מכת הגניבות שהפכה כמעט לתופעה יום יומית החלו יצרני הרכב לשפר את המיגון ואת האבטחה של הרכבים והמציאו שבב קטן המושתל בכל מפתח לרכב, ציפ אימובילייזר. המפתח לרכב נראה כמפתח רגיל ופשוט אך, הוא לא כך. בתוכו מוטבע שבב חכם. כדי לשכפל את המפתח החכם יש צורך בציוד מיוחד. מיקי המנעולן וצוות העובדים שלו עברו הכשרה מקפה בשכפול מפתחות חכמים ומשתמשים בציוד החדיש ביותר.

אל תתפתו לשלם מחירים גבוהים שאינם מעידים על איכות העבודה. רבים מאתנו נוטים לשכפל מפתחות במוסך המורשה של החברה. אך כדאי לדעת, מוסכניק הוא לא מנעולן. כאשר אתם פונים אל המוסך הוא מעביר את העבודה למנעולן, הוא מרוויח את עמלת התיווך ואתם משלמים מחיר יקר יותר.

שכפול מפתחות לבית – איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

לא כל מי שמכריז על עצמו שהוא יודע לשכפל מפתחות לבית, באמת יודע. מפתחות פשוטים כמו מפתחות לדלתות פנימיות, למגרות, לארונות ועוד, זה יותר קל לשכפל, אך כדי לשכפל מנעולי צילינדר כמו בדלתות רב בריח, ירדני ועוד, יש צורך בציוד מיוחד, ולנו יש אותו.

מחפשים מנעולן ישר ומקצועי? מצאתם!

  • שכפול מפתחות לרכב במהירות ובדייקנות

  • שכפול כל סוגי המפתחות לבית

  • שכפול וקידוד מפתחות לרכב.

  • התאמת מפתחות אימבולייזר

  • תיקון מפתחות לבית ולרכב.

כל העבודות מתבצעות באישור משטרת ישראל.

התגובות סגורות